Individuální kurzy a konzultace

Prostřednictvím webu Lepší fotky nabízím inspiraci a pomoci Vám mohu i osobní konzultací nebo individuálním kurzem v různých oblastech týkajících se fotografie. Může se jednat například o tato témata:

  • výběr fotoaparátu, objektivů a dalšího příslušenství
  • ovládání fotoaparátu
  • zvládnutí fotografických technik a postupů
  • úprava fotografií či správu digitálního archivu v aplikaci Adobe Lightroom, Capture One nebo Affinity Photo

Každý kurz či konzultace je vždy připravena individuálně na míru vašim potřebám. Můžete se jej zúčastnit sami či ve skupině s přáteli se stejným zájmem.

Komu jsou kurzy určené?

Kurzy jsou vhodné hlavně začínajícím a mírně pokročilým fotografům, ale v některých oblastech, jako je například zpracování a správa fotografií v Adobe Lightroom a Capture One, mohou být přínosné i pro zkušené uživatele – oběma programům jsem se do hloubky věnoval v seriálech Lightroom efektivně a Capture One efektivně napsaných pro server Paladix.cz.

Kde se kurzy konají?

Obvyklá oblast mé působnosti je Praha a širší okolí, ale v případě dohody je možné uspořádat kurz téměř kdekoliv.

Je-li předmětem kurzu fotografování a práce s fotoaparátem, koná se v terénu. V případě „počítačových“ témat, jako je zpracování fotografií, mohu přijet přímo k vám nebo zvolit jinou vhodnou alternativu dle dohody.

Cena kurzů

Ceny kurzů pro jednoho účastníka se odvíjejí od sjednané délky – půldenní až jednodenní kurzy stojí 500 Kč/hodinu. Delší kurzy mají zvýhodněnou sazbu, a to i v případě, že budou rozloženy do delšího časového období (tj. dvoudenní kurz se nemusí konat dva dny po sobě, ale třeba s týdenním odstupem). Kurzy pro více účastníků jsou kalkulovány individuálně a cena je vždy zvýhodněná. U kratších kurzů nebo při dojíždění mimo obvyklé vzdálenosti mohou být účtovány cestovní náklady dle dohody.

Finální cenu kurzu se dozvíte vždy dopředu. Nebudete-li spokojeni, vrátím Vám plnou částku, kromě případných předem dohodnutých cestovních výdajů.

Nezávazná poptávka

Vyplňte tento jednoduchý formulář a já se vám co nejdříve ozvu zpět k projednání podrobností. Pokud se dohodneme na rozsahu, náplni a místu konání kurzu, sdělím Vám konečnou cenu, jejímž potvrzením z Vaší strany se stává objednávka závaznou.

    V jakých oblastech Vám mohu pomoci?